قرارگاه همايوني
نظر اخرم

بعد اندیشه های  زیاد

دانستم

چه بود باعث

کاهش

طلاق های شما

انکه

بعد اندیشه

ان...دیشه شود

بر

سر و

ریش

 دیش ماهواره های شما

                                         

 

برچسب ها :اندیشه-شعر-باعث-کاهش-طلاف
بر ای دنیا ی خران


با آدمیان که حرف زدم بی نتیجه بود ،ومن درحالی که دلم گرفته بود ، چشمم به جمال گله ای از الاغان زرد وسرخ فتاد که از سروکول هم بالا میرفتند. گفتم اندکی باایشان سخن ازغم بگویم، بلکه آه از دل کنده شود پس بر منبر رفتم. وداد زدم که های ای الاغان ازچه نمیفهمید.مااسراییل رادشمن داریم.دایم به شما میگویند که از چه همه چیز راتحریم کرده اند غیر از موبایل وکامپیوتر را.ای خرهای نادان دستپاچلفتی.ای خرهای نالایق ای الاغها چرانمیفهمید .میراثتان به غارت میرود.هشدار هشیارباشید.از وایبر ولاین واینستاگرام استفاده نکنید.ازبس که دادزدم دارم میترکم ای احمقها مواظب باشید.وآمدم پایین.ومن میشنفتم صداهای کریه عرعر وآمدم پایین از فراز چهار ستون منبر به زیر..

برچسب ها :
بیکار
بسمه تعالی
نه کاری 
دارم ونه زن
نه
علافم
نه پرسه زن سر برزن
من وپندهای مادرجان
پی کاری برو مادر
مشین بیمار وبی همسر
من وچشمان خشک و منتظر در
راه بابایم
که چون
صحرای سینا مانده وا
....وایم
۹۰/۵/۱۱
برچسب ها : شعر-شعرنو-بيكار-بيمار-بی همسر
داعش در چند قدمی مرزهای آمریکا
به گزارش مصاف، سازمان غیردولتی "جودیشیال واچ" (Judicial Watch) به نقل از منابع نظامی و امنیتی مکزیت فاش کرد: گروه داعش در مکزیک و در نزدیکی مرز آمریکا پایگاه دارد.


به نوشته سایت شبکه روسیا الیوم، براساس داده های جودیشیال واچ، پایگاه داعش در هشت کیلومتری شهر سیوداد خواریز در نزدیک شهر "باسو"ی ایالت تکزاس آمریکا قرار داد.


بنابر اعلام سازمان "جودیشیال واچ"، هسته دیگری وابسته به این گروه تندرو در منطقه دیگری نزدیک شهر بورتو بالوماس مکزیک فعالیت می کند.


به گفته این سازمان، نظامیان مکزیکی و مسوولان فدرال در جریان عملیات هفته خود به برگه هایی به زبان های عربی و اردو و همچنین نقشه های پایگاه فورت بلس آمریکا دست یافتند.


این سازمان به نقل از منابع سازمان اطلاعات مکزیک تصریح کرد: گروه داعش درحال برنامه ریزی برای منهدم کردن ساختار زیربنایی فرودگاه و قطار نواحی شهر سانتا ترزا در ایالت نیومکزیکوی آمریکا است.


منطقه سیوداد خواریز مکزیک صحنه درگیری بین باندهای مختلف مکزیکی است که در زمینه قاچاق مواد مخدر به داخل آمریکا با یکدیگر رقابت می کنند و این سازمان بعید ندانست که گروه داعش با هدف ارسال عناصر مسلح خود به آمریکا درصدد باشد که از تجار مواد مخدر کمک بگیرد.


منبع: العالم


برچسب ها :
بعضی نظرهای امام ره
سخنانی از پیر جماران  در پیام قطع نامه صلح


ما اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و ال سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد


.نباید شهادت را تا این اندازه به سقوط بکشانیم که بگوییم در عوض شهادت فرزندان اسلام تنها خرمشهر و یا شهرهاى دیگر آزاد شد. تمامى اینها خیالات باطل ملی گراهاست. ما هدفمان بالاتر از آن ا ست. ملی گراها تصور نمودند ما هدفمان پیاده کردن اهداف بین الملل اسلامى در جهان فقر و گرسنگى است. ما مى گوییم تا شرک و کفر هست، مبارزه هست. و تا مبارزه هست، ما هستیم. ما بر سر شهر و مملکت با کسى دعوا نداریم. ما تصمیم داریم پرچم لا اله الا اللّه را بر قلل رفیع کرامت و بزرگوارى به اهتزاز درآوریم. پس اى فرزندان ارتشى و سپاهى و بسیجى ام، و اى نیروهاى مردمى ، هرگز از دست دادن موضعى را با تاثر و گرفتن مکانى را با غرور و شادى بیان نکنید که اینها در برابر هدف شما به قدرى ناچیزند که تمامى دنیا در مقایسه با آخرت.

..... 

خوشا به حال شما ملت! خوشا به حال شما زنان و مردان! خوشا به حال جانبازان و اسرا و مفقودین و خانواده هاى معظم شهدا! و بدا به حال من که هنوز مانده ام و جام زهرآلود قبول قطعنامه را سر کشیده ام، و در برابر عظمت و فداکارى این ملت بزرگ احساس شرمسارى مى کنم. و بدا به حال آنانى که در این قافله نبودند! بدا به حال آنهایى که از کنار این معرکه بزرگ جنگ و شهادت و امتحان عظیم الهى تا به حال ساکت و بى تفاوت و یا انتقاد کننده و پرخاشگر گذشتند! آرى، دیروز روز امتحان الهى بود که گذشت. و فردا امتحان دیگرى است که پیش مى آید. و همه ما نیز روز محاسبه بزرگترى را در پیش رو داریم. آنهایى که در این چند سال مبارزه و جنگ به هر دلیلى از اداى این تکلیف بزرگ طفره رفتند و خودشان و جان و مال و فرزندانشان و دیگران را از آتش حادثه دور کرده اند مطمئن باشند که از معامله با خدا طفره رفته اند، و خسارت و زیان و ضرر بزرگى کرده اند که حسرت آن را در روز واپسین و در محاسبه حق خواهند کشید. 

برچسب ها :
فرو ش ورونق کتب اسلامی در مهد تمدن غربی
افزایش فروش کتب‌ اسلامی در فرانسه


از زمان وقوع حملات ژانویه گذشته که منجر به کشته شدن ۱۷ نفر در فرانسه شد، میزان فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه افزایش قابل توجهی داشته است.


به گزارش پارس به نقل از فارس، از پس از وقوع حملات ژانویه گذشته که منجر به کشته شدن ۱۷ نفر در فرانسه شد، میزان فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه افزایش قابل توجهی داشته است.


نشریه فرانسوی «لاووآ دو نور» امروز طی گزارشی از افزایش فروش کتاب‌های اسلامی در فرانسه پس از حملات ژانویه گذشته خبر داد.


بر اساس این گزارش، طبق اعلام اغلب کتاب‌فروشی‌های فرانسه، از زمان وقوع حملات ژانویه گذشته در فرانسه و پس از آن وحشیگری‌های گروه تروریستی داعش فروش کتاب‌های مرتبط با دین مسلمانان یعنی اسلام در این کشور به طور قابل توجهی افزایش یافته است.


بنابر اعلام روزنامه فرانسوی فیگارو، حملات ژانویه ۲۰۱۵ فرانسه تقاضای زیادی درباره کتاب‌های اسلامی ایجاد کرده به گونه‌ای که فروش قرآن ترجمه شده به زبان فرانسوی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.


به گفته «مایتو دو مونتشلین» رئیس اتحادیه ملی کتابفروش‌ها با استناد به آمار ارائه شده از سوی ۳۰ کتابفروشی بزرگ در فرانسه، میزان فروش کتاب‌های مرتبط با اسلام طی سه ماه نخست سال جاری میلادی در مقایسه با سه ماه آغازین سال ۲۰۱۴ افزایش قابل توجه سه برابری داشته است.

برچسب ها : افزایش_ فروش_ کتاب_ اسلام_ فرانسه
قرار بانو
ای 

پر تو 

پریشان

برگیر موی خود را

جز

ازمحارم خود

بین قعر خاک خوابان

خاله عموی خودرا

ننه بابوی خود را

برگیر موی خود را

از چشم دزد ناموس

تادر امان بمانی

از انگل مریضان

دریاب

  موی خود را

زین دار 

راه شب را

روشن به تاب فانوس

تا وانمانی 

ازخیر

ازشر ننالی

 افسوس

مملو بکن 

زنورش

نوران 

روی خودرا

تا غرق نور 

گردی

افتی به راه دریا

از چشمه خود روان آی

آخر رسی به دریا

دریاب کوی خود را

دریاب 

موی خود را

دریاب روی...

تاواننالی افسوس

قران بخوان

 و

می بوس

ایستاده رو 

به 

پابوس

گردی 

گلی به گلزار

رویت چو ماه

 تابان

وان پرتو 

پریشان

پس ای 

بیا

 واین شو

اول 

بگرد دریا

آخر

بگرددریا

برچسب ها :
حرم بانو
حرم سکینه خاتون را

گرفتن

کبوترانش را ربودن

درب ودیوارش کبودن

نگو که  آنها 

که بودن

کدام حیوانات بودن

مگرکه بچه حیدری ها 

نبودن

انها را دایم ستودن

مگر انها خمودن

ته خانه مادرانشان

 چون افعی غنودن

منتظرن تاایران

 در مذاکرات 

تسلیم شود

بگو لااله الا الله

تاصبح شود

برچسب ها :
پیام راشل کوری۲
به لطف حضرت زهرا(سلام الله علیها)بالاخره پس از مدت ها انتظار محصولات گروه انیمیشن فاطمه زهرا(سلام الله علیها)جهت خرید درسایت گروه قرارگرفت.

انیمیشن ایرانی ضد صهیونیستی که در اسراییل پخش شد اما در ایران نه!


این انیمیشن موجب اعتراض صهیونیستها به  وزیر امور خارجه ایران شد.


 انیمشین مربوطه  به دلیل کیفیت  بسیار بالای فنی و موضوع جنجالی اش تا به حال  تعجب و تحسین بسیاری از کابران  اینترنتی ایرانی وخارجی را برانگیخته است.

 

بطوریکه بعضی از کاربران در یادداشتهای خود از شگفت انگیز و شجاع بودن ایرانی ها حرف زدند و یا به صورت خودجوش آنرا در فرانسه پخش می کنند و همینطور درخواست تکثیر در کشور نیوزلند و آلمان را داشته اند.


انیمیشن مزبور حتی در شبکه 2رژیم صهیونیستی پخش وتحلیل شده ورژیم صهیونیستی مراتب اعتراض خود را نسبت به ساخت این انیمیشن فاخر ایرانی اعلام کرده  است.

 

ولی متاسفانه در ایران ارگانی حمایت درخوری از این انیمیشن نکرده است

.www.kosar3d.com

برچسب ها :
ساپورت خر
ساپورت خرید هرآنکه نتواند دید              محرم به حرم روی مهش بی تردید

بفروخت خدا ودین وخود راباآن            وندرعوضش شهر آتش بخرید


برچسب ها : ساپورت
درباره وبلاگ
شهدا ورستگاری و...
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1443
تعداد نوشته ها : 15
تعداد نظرات : 0
پخش زنده
X